Home  /   O nas  /   Zespół
marta

Marta Lizis-Młodożeniec

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży, rodzin i par.

tel. 608 412 230

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Terapeutka certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej (prowadzone przez klinicystów Oxford Cognitive Therapy Centre, Wielka Brytania), Dialogu Motywującego, z terapii systemowej WTTS I-ego stopnia, oraz terapii schematu. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej osób dorosłych, młodzieży, oraz par i rodzin. Szkoli specjalistów różnych dziedzin, zajmujących się pomaganiem ludziom. Popularyzuje wiedzę dotyczącą psychologii i terapii poprzez artykuły i wywiady. więcej…


!malgosia.m

Małgorzata Miernik

psycholog

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych.

tel. 505 651 541

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła m. in. dwustopniowe szkolenie w zakresie muzykoterapii oraz kurs I-ego stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania. Pracowała w hospicjum onkologicznym (stacjonarnym i domowym) oraz w Fundacji „Wygrajmy Zdrowie”. Obecnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.


 

!monika.k

Monika Kalbarczyk

psycholog, psychoterapeutka

Prowadzi indywidualną terapię osób dorosłych i par.

tel. 608 326 166

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, kurs psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin I stopnia w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz studia podyplomowe z zakresu Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pracuje integrując rożne podejścia psychoterapeutyczne. W zależności od zgłaszanego przez Klienta problemu odwołuje się do nurtu humanistycznego, egzystencjalnego, systemowego, poznawczo-behawioralnego. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje superwizji u licencjonowanych superwizorów.

magda_ch_s

Magdalena Chomka-Saja

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych: terapię poznawczo-behawioralną, terapię schematu i EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing ).

email: kontakt@moj-psycholog.com.pl

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Psychoterapeutka certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Certyfikat nr 227.

Uzyskała certyfikat psychoterapeuty Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Centre. Swoją pracę poddaje superwizji certyfikowanych psychoterapeutów.

Jest terapeutką EMDR stale rozwijającą swoje umiejętności szkoląc się i superwizując u międzynarodowych specjalistów. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Terapii EMDR.

Stosując Terapię Schematu doskonali się na szkoleniach. Jest też pod opieką certyfikowanego superwizora terapii schematu.

Współpracujemy z lekarzami specjalistami:


Iwona Grobel – specjalista psychiatra dorosłych

tel. 22 840 64 75, 22 840 64 76, ul. Nabielaka 6 lok. 2, Warszawa, www.psychomedica.pl

Anna Batijewska – specjalista psychiatra dorosłych, tel. 022 710 37 53

Otwock, ul. Kołłątaja 4, www.empatika.pl